CORPORATE GAMES – İÇ İLETİŞİM

Nisan ayı bana yazı yazmak için zaman veremedi bir türlü 🙂 Ama en kısa sürede yazı sıklığını arttırıp sizlerle daha bol paylaşımlar yapmayı planlıyorum. Hazır kalem kağıt elime almışken de şirket İK adresimize düşen bir maili paylaşmak istiyorum. Konusu bence iç iletişimi güçlendirme çalışması. Bakalım sizler okuyunca ne düşüneceksiniz;).

Yukarıda görmüş olduğunuz resim İstanbul Corporate Games’in afişi. “Sportif rekabet, heyecan ve eğlenceyi iş arkadaşlarınızla paylaşın.” sloganı ile yola çıkan İstanbul Corporate Games bu sene 10. yılını kutlamakta ve eğlenceli aktiviteleri ile farklı kurum çalışanlarına hizmet vermeyi planlamakta. 8 – 10 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğe son katılım tarihi ise 9 Mayıs 2012 ve web sitelerinde de şimdiye kadar 35 şirket /1500’e yakın kişinin kayıt olduğu bilgisi paylaşılmış.

Ben bu etkinliğin iç iletişim ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum, çünkü aynı/farklı departmanlarda görevleri olan çalışanların aynı hedef üzerindeki ilişkilerinin sunumunu, ortak düşünme çabalarını yani bir nevi onların takım olma ruhunu görebiliyorsunuz. Ayrıca formda kalmayı seven çalışanlarını sporla destekleyen kurumların da, çalışan aidiyetine göstermiş olduğu önem ve kurum imajı için oldukça verimli bir çalışma olabiliyor. Yani çalışanlar ve yöneticiler arasında köprü görevi gören İnsan Kaynakları Birimi olarak, hem kurum hem çalışan açısından oldukça verimli bir etkinlik olabilir düşüncesi ile sizlerle paylaşmak istedim.

Bol “değer”li günler
Merve

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s