HAFTASONUNDA ANKARA

Bol İK’lı, bol girişimci ruhlu bir hafta sonu Ankara’yı bekliyor. E haliyle bana düşen kısım ise sizlerle paylaşmak oluyor. 🙂 

FİKRİME DESTEK KONFERANSI

JCI Ankara şubesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Liderlik Akademisi’nin bu seneki konusu “devlet destekleri” olarak karşımıza çıkıyor. “Fikrime Destek Konferansı” konseptiyle TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu ile beraber 19 Kasım 2011 Cumartesi günü gerçekleştirilecek konferansta, girişimciler devlet destekleri konusunda bilgilendirilecektir.

Akademi programı, programa kayıt, konuşmacılar ve diğer detaylar için http://www.jci.cc/local/ankara adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İK ATÖLYESİ 

Bu sene ilki gerçekleştirilecek olan İK Atölyesi, Peryön İç Anadolu Şubesi’nin yeni bir meyvesi. İş dünyasındaki sosyal psikoloji teması ile yola çıkan “1. İK Atölyesi” 18 Kasım 2011 Cuma günü gerçekleştirilecek. Sabah programında konuşmacılar tarafından aktarılacak konuları öğleden sonraki programda derinlemesine inceleme fırsatı sağlayan atölye için program detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: 

http://peryonikatolyesi.com/

Her iki etkinliğin de arka planını görme şansına sahip olan biri olarak dolu dolu bir haftasonu yaşayacağımı düşünüyorum. Siz de Ankara’da yaşayıp etkinliklerinizin kısıtlı olduğunu hissediyorsanız veya girişimcilik / insan kaynakları alanlarında yeni trendlere hakim olmak istiyorsanız her iki programı da kesinlikle kaçırmamalısınız. 🙂 

Bol “değer”li günler

Merve

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s